Dj na wesele – jak wybrać odpowiednią osobę?

DJ na wesele – na co zwrócić uwagę?

Planowanie idealnego wesela wymaga dużej ilości czasu. Pisałem już o tym tu. Jak wiecie nie warto podejmować pochopnych decyzji. Przed dokonaniem jakiegokolwiek wyboru, musimy sprawdzić wiele szczegółów. Każda Młoda Para marzy, aby ceremonia zaślubin przebiegła bez najmniejszego problemu. Ponadto wesele powinno być niepowtarzalne i spełnić oczekiwania wszystkich gości. Pragniemy, aby każdy uczestnik wesela bawił się wyśmienicie, aż do białego rana. Niezwykle często przyszli Nowożeńcy zadają sobie pytanie, czy możliwym jest samodzielne zaplanowanie własnego wesela. Odpowiedź na to pytanie jest twierdząca, jednak warto pamiętać, że wymaga to ogromnego zaangażowania. Na szczęście możemy również liczyć na szereg ułatwień. W Internecie znajdziemy mnóstwo opinii i ocen m.in. restauracji, cateringu, zespołów muzycznych, czy też firm organizujących atrakcje dla gości. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że uchronią nas one przed popełnieniem wpadki. Dobry DJ na wesele? Przedstawię to na podstawie moich kolegów z Olsztyna.

Zasada złotego środka

Narzeczeni często nie mają pojęcia, czego oczekują zaproszeni gości. Pomimo tego, że zazwyczaj zapraszamy najbliższe nam osoby, to dopiero podczas przygotować okazuje się, że kompletnie nie znamy ich preferencji dotyczących np. jedzenia, czy też muzyki. Musimy pamiętać, że przyjęcie weselne organizujemy dla gości. Nie możemy kierować się wyłącznie własnymi zachciankami, gdyż w ten sposób okazujemy brak szacunku dla zaproszonych osób. Jeśli kompletnie nie wiesz, jaką podjąć decyzję, postaw na bezpieczne i uniwersalne rozwiązania. Dotyczy to każdego aspektu, od jedzenia, do oprawy muzycznej. W ten sposób unikniesz kłopotliwych wpadek i niezadowolenia gości.

Postaw na profesjonalizm

Nie zapomnij, że muzyka to podstawa udanej zabawy. Doświadczony Dj i wodzirej potrafi rozkręcić każdą imprezę. Miej na uwadze, że to od nich zależy, czy goście będą chętnie bawili się na parkiecie. Wiele Młodych Par przeżywało chwilę grozy, gdy okazywało się, że wybrany zespół muzyczny wcale nie potrafi śpiewać. Często podejmujemy decyzje w ciemno, a rzeczywistość może nas mocno rozczarować. Przed podpisaniem umowy sprawdź opinię na temat konkretnego Dj’a, czy też zespołu weselnego. Nie kieruj się wyłącznie próbnym video, gdyż jest to wyłącznie urywek długiej nocy weselnej. Poznaj prawdziwe opinie gości, oraz Nowożeńców. To najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości usług.

Oprawa muzyczna dopasowana do gości

Dj na wesele musi posiadać umiejętność dostosowywani się do uczestników zabawy. Wiele osób myśli, że można stworzyć jedną, uniwersalną listę przebojów i hitów weselnych. Oczywiście nie jest to prawą. Wykwalifikowany wodzirej musi obserwować gości, a także dopasowywać muzykę do danej sytuacji. Każda grupa gości jest inna, a więc ma również inne oczekiwania. Nie można wcześniej przewidzieć, czy na sali tanecznej będą dominować osoby starsze, czy młodzież. Naturalnie możesz także wskazać własną listę utworów, jednak kolejność piosenek musi być umiejętnie zaplanowana, tak aby każdy świetnie się bawił. Tu idealnym przykładem jest grupa Eventus z którą współpracuje na terenie Warmii i Mazur. Każda ich playlista przygotowywana jest w sposób indywidualny i berze pod uwagę upodobania pary młodej i gości. To prawdziwi profesjonaliści którzy wiodą prym w Olsztynie. Dlatego zawsze jak zamierzam odwiedzić Olsztyn w celach służbowych proszę o współprace Panów z Eventusa. Więcej informacji znajdziesz na stronie:

dj wesele olsztyn

Nagłośnienie z prawdziwego zdarzenia

Profesjonalna oprawa muzyczna to również nowoczesne urządzenia i sprzęt. Ciężko wyobrazić sobie udaną zabawę przy słabym nagłośnieniu. Jest to ogromny minus, który psuje całą uroczystość. Często można spotkać się z sytuacją, gdy echo na sali tanecznej jest zbyt duże, a jakość dźwięku należy do najniższych. Postaw na znanego i cenionego Dj’a, który świadczy usługi na najwyższym poziomie. Nie warto kierować się wyłącznie najniższą ceną usługi, gdyż w ten sposób możemy popsuć staranie planowane wesele. Ceny popularnych i zaufanych wodzirejów nie muszą być wysokie. Być może otrzymasz atrakcyjną zniżkę lub upust cenowy, dzięki czemu zaoszczędzisz sporą ilość gotówki.

Tagged with: